ozonowanie

Dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie?

  Czym jest ozonowanie?

  OZONOWANIE ? Ostatnie wydarzenia epidemiczne w Polsce, a właściwie na całym świecie, sprawiły, że ludzie zaczęli zwracać bardzo dużą uwagę na higienę oraz dezynfekcję nie tylko swoich dłoni, ale także pomieszczeń, w jakich się znajdują. Wraz z rozwojem oraz rozprzestrzenianiem się koronawirusa zostały opracowane nowe sposoby odkażania podłóg, ścian oraz różnego rodzaju przedmiotów. Okazuje się, że najskuteczniejszy jest ozon, który jest bezpieczny, neutralny dla środowiska, oraz tani w stosowaniu.

  Dezynfekcja domu to bardzo dobry sposób na stworzenie sterylnego środowiska pozbawionego wirusów, bakterii oraz alergenów. Ważną informacją jest fakt, że zastosowany proces może także relatywnie zmniejszyć liczbę uciążliwych owadów w pomieszczeniach.

  Ozonowaniu mogą być poddane nie tylko przestrzenie mieszkalne, ale także magazyny, zakłady przemysłowe, środki transportu publicznego, dworce, lotniska, hotele czy galerie handlowe. Jednym słowem wszystkie pomieszczenia, do których dostęp ma znaczna liczba ludzi.

  Opatentowany w Kanadzie wodny ozon

  Do procesu wytworzenia Wodnego roztworu ozonu mogą być wykorzystywane różnego rodzaju urządzenia, jak na przykład dozownik Lotus Pro TERSANO, który jest jedyny urządzeniem na świecie produkującym roztwór, w którym ozon utrzymuje się przez 6 dni!

  Większość urządzeń produkuje roztwór ozonu przydatny do dezynfekcji w ciągu 1-2 godzin od wytworzenia, to 2 razy mniej niż deklaruje najmniejszy dozownik Tersano SAO4.

  Ozonowanie jako bezpieczna przyszłość

  Woda z odpowiednią dawką ozonu może być wlana do butelek z rozpylaczem, wiader na mopy, czy nawet dużych maszyn do mycia podłóg wykorzystywanych na przykład w przestrzeniach magazynowych. Przygotowany roztwór eliminuje negatywny wpływ chemikaliów na zdrowie pracowników oraz klientów.

  Bardzo ważną informacją jest fakt, że aplikacja preparatu na powierzchnie i sprzęt, zabezpiecza je przed różnymi zanieczyszczeniami oraz nie powoduje działania korozyjnego.

  Tunele do dezynfekcji

  Sporym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie tunele do dezynfekcji. Są one wykorzystywane przede wszystkim w dużych zakładach przemysłowych, zwłaszcza tych działających w branży spożywczej.

  Drobna mgła wodna na bazie ozonu rozpyla się w niewielkiej przestrzeni, tym samym dezynfekując osobę znajdującą się w jej wnętrzu. Dzięki temu wszelkie drobnoustroje zostają zneutralizowane, a ryzyko zakażenia koronawirusem relatywnie się zmniejsza.

  Sprawdź naszą ofertę produktów Tersano

  Dodaj opinię google

  Podoba Ci się nasz wpis?

  Wystaw nam opinię w Google!

  Shopping Cart
  Scroll to Top