Kompresor 7 bar, Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem Kompresor 5000l/min, 5m3, kompresor do piaskowania, kompresor do wdmuchiwania, Kompresor do wdmuchiwarki, kompresor powietrza, kompresor przewoźny, Kompresor spalinowy, kompresor spalinowy do piaskowania, Kompresor spalinowy mobilny, kompresor śrubowy, kompresor śrubowy spalinowy, Kompresory spalinowe, Kompresory śrubowe, Rotair, Sprężarka do czyszczenia suchym lodem, sprężarka powietrza, Sprężarka śrubowa, sprężarka śrubowa spalinowa, sprężarki powietrza, Sprężarki spalinowe, Sprężarki śrubowe, Diesel Schraubenkompressor, Dieselkompressor, Dieselkompressoren, druckluft kompressor, Kompressor zum Sandstrahlen, Luftkompressor, Luftkompressor 7 bar, Luftkompressor 2000l/min, Luftkompressor für Jetting, Luftkompressor für Kabeleinblasgerät, Luftkompressor zum Trockeneisstrahlen, Luftkompressoren, mobile Dieselkompressor, mobile luftkompressor, Rotair, Sandstrahl-Luftkompressor, Schrauben luftkompressor, Schraubenkompressor, Schraubenkompressoren, air compressor, Air compressor 14 bar, Air compressor 3000l/min, Air compressor for blowing machine, air compressor for cable blowers, Air compressor for dry ice blasting, air compressor for sandblasting, air compressors, Compressor for sand blasting, diesel air compressor, diesel compressor, Diesel compressors, Diesel screw compressor, Mobile air compressor, mobile diesel compressor, Rotair, Rotary air compressor, screw air diesel, compressors

Kompresor spalinowy do piaskowania – dostawa i szkolenie

Kompresor spalinowy do piaskowania z zintegrowaną chłodnicą i separatorem

Kompresor spalinowy Rotair MDVN 53 K o wydajności 5.2 m3 przy 7 bar dzięki wbudowanej chłodnicy sprężonego powietrza i separatorowi cyklonowemu, jest idealnym rozwiązaniem do piaskowania oraz zasilania maszyn do czyszczenia suchym lodem.

To kompaktowe i wszechstronne narzędzie zapewniające najwyższą jakość sprężonego powietrza II klasy, dzięki czemu nie ma potrzeby zastosowania dodatkowych filtrów i separatorów do piaskarki czy do maszyn czyszczących suchym lodem.

Klient posiadał mobilną piaskarkę STG, która przy wykorzystaniu dysz o średnicy Φ 7mm, 8mm i 9mm jest sprawdzonym i godnym zaufania połączeniem tej piaskarki ze sprężarką MDVN 53K.

Dlaczego akurat sprężarka Rotair do piaskowania?

Produkty Rotair są znane ze swojej trwałości i niezawodności, co oznacza, że MDVN 53 K może oferować długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Charakteryzują się one wieloma korzyściami na tle konkurencji, a są to:

 1. Zintegrowana chłodnica sprężonego powietrza z separatorem: Dzięki zintegrowanej chłodnicy końcowej sprężonego powietrza oraz separatora wody.
  Nie ma potrzeby czegokolwiek podłączać czy też przenosić.
 2. Czystość sprężonego powietrza: W standardowym wyposażeniu sprężarki oferują sprężone powietrze klasy II, wg. ISO 8573-1:2010.
  Pozwala to na zastosowanie piaskarek lub maszyn czyszczących, bez zastosowywania dodatkowych filtrów.
 3. Obniżone koszty eksploatacji: Najbardziej konkurencyjna polityka cenowa części eksploatacyjnych.
  Zastosowane w standardzie wysokiej jakości filtry wkręcane redukują również koszty serwisowe.
 4. Prostota obsługi: Sprężarki Rotair z serii MDVN są wyposażone w system START/STOP.
  Po włączeniu, jednym kliknięciem sprężarka automatycznie przechodzi całą procedurę rozruchową i zostaje przygotowana do pracy.

Główne cechy sprężarki MDVN 53 K

 • Zrównoważona wydajność: Dzięki zastosowaniu autorskich technologii, przewoźna sprężarka osiąga imponujący przepływ powietrza porównując do swojej wielkości.
 • Zintegrowany system uzdatniania sprężonego powietrza: bardziej kompaktowa i co za tym idzie, nie ma potrzeby montażu i demontażu po każdorazowym użytku.
 • Mobilność: Sprężarka MDVN 53 K została zaprojektowana z myślą o przenośności i łatwości transportu na różne miejsca pracy. Opisywany model został wyposażony w prosty dyszel ze sprzęgiem oczkowym.
 • Gwarancja: Wytrzymała konstrukcja oraz solidne komponenty gwarantują długą żywotność urządzenia z gwarancją 2 lata na silnik spalinowy i zestaw śrubowy.

Szkolenie

Podczas dostawy, naszym celem jest zapewnienie, że uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi sprężarki. Warto dbać o interakcję z uczestnikami, upewniając się, że każdy zrozumiał i opanował niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak wyglądało szkolenie z obsługi sprężarki Rotair?

 1. Przygotowanie teoretyczne:
  Przygotowujemy prezentację teoretyczną, która zawiera podstawowe informacje na temat działania sprężarki, jej części składowych oraz zastosowań. To ważne, aby uczestnicy mieli pewną wiedzę wstępną.
 2. Prezentacja sprężarki:
  Następnie prezentujemy samą sprężarkę, omawiając jej główne elementy, funkcje oraz parametry pracy. To doskonała okazja, aby uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt na własne oczy.
 3. Praktyczna demonstracja:
  Teraz przeprowadzamy demonstrację praktyczną, pokazując, jak uruchamiać i zatrzymywać sprężarkę. Uczestnicy powinni zwracać uwagę na procedury bezpieczeństwa i poprawny sposób obsługi.
 4. Ćwiczenia praktyczne:
  Po prezentacji dajemy uczestnikom możliwość praktycznej pracy z urządzeniem. Wprowadzamy je do różnych aspektów obsługi, takich jak kontrola ciśnienia, regulacje i procedury awaryjne.
 5. Bezpieczeństwo i procedury awaryjne:
  Poświęcamy dużo czasu na omówienie zasad bezpieczeństwa w pracy z urządzeniem. Wyjaśniamy, jakie procedury bezpieczeństwa muszą być respektowane i jak reagować w przypadku awarii.

Podsumowanie

Co wyróżnia opisywany model MDVN 53 K, to fakt, że jest on wyposażony w zintegrowaną chłodnicę sprężonego powietrza oraz separator cyklonowy. Ta innowacyjna funkcja sprawia, że jest to kompletne rozwiązanie do piaskowania i zasilania maszyn czyszczących suchym lodem.

Jest to rozwiązanie, które nie tylko wprowadza dużą wartość dla klienta, ale też gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji z zachowaniem szybkiego wsparcia technicznego.

Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej sprężarki spalinowej,
które spełnią potrzeby każdego klienta do każdego zadania.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top