przyczepa kablowa z napędem

Przyczepa kablowa z napędem dla PGE Elektrownia Turów

Przyczepa kablowa z napędem dla PGE Elektrownia Turów

Z dumą informujemy, że przyczepa kablowa naszej produkcji dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów została wybrana w przetargu.

Przyczepa kablowa F10.35-m to niezawodny wybór dla firm zajmujących się transportem kabli i przewodów. To właśnie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak podnoszona platforma załadowcza czy hydrauliczne wspomaganie hamulców i sterowania wysokością podnośnika, przyczepa ta zapewnia maksymalną wydajność i bezpieczeństwo podczas transportu.

Czym zajmuje się oddział w Bogatyni?

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów to jedna z elektrowni należących do Polskiej Grupy Energetycznej (PGE), jednego z największych polskich koncernów energetycznych. Oddział Elektrownia Turów zajmuje się produkcją energii elektrycznej poprzez wykorzystanie paliw kopalnych, głównie węgla brunatnego.

Elektrownia mieści się w Bogatyni, w województwie dolnośląskim, i zatrudnia około 1,3 tysiąca pracowników. Elektrownia Turów jest kluczowym elementem polskiego systemu elektroenergetycznego, a jej roczna produkcja energii elektrycznej wynosi około 5 TWh.

Elektrownia pracuje nieprzerwanie od 1962 roku. W 2005 roku zakończono jej modernizację. Dzięki temu jest najnowocześniejszą w Polsce elektrownią opalaną węglem brunatnym.

Dlaczego nasza przyczepa kablowa?

Tego typu przyczepy kablowe są łatwe do przyczepienia do samochodu ciężarowego lub ciągnika dzięki zaczepom dyszli renomowanych marek takich jak KNOTT, AL-KO lub BPW. Dzięki temu transport materiałów jest szybszy i bardziej efektywny.

Hydrauliczny podnośnik, który jest wbudowany w przyczepę kablową, pozwala na łatwe i bezpieczne załadowanie oraz wyładunek kabli. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i wysiłek przy manewrowaniu ciężkimi materiałami.

Specyfikacja przyczepy kablowej:

  • DMC: 3500 kg
  • Ładowność: 2550 kg
  • Szerokość : 2500 mm
  • Wysokość : 1950 mm
  • Szerokość bębna : 1650 mm
  • Max średnica bębna : 2700 mm
  • Koła: 4 x 185 R 14C
  • Homologacja na wszystkie drogi publiczne do 80 km/h

Szkolenie obsługi przyczep kablowych

Z myślą o naszych klientach, zapewniamy również szkolenie z obsługi nowej przyczepy. Pracownicy otrzymają nie tylko informacje na temat właściwej obsługi pojazdu, ale także zasady bezpieczeństwa oraz przepisy prawne związane z transportem. Dzięki temu będą mogli w pełni wykorzystać potencjał przyczepy F10.35-m.

Przyczepy kablowe pod projekt i spersonalizowane wymagania

Oprócz naszej oferty w sklepie internetowym można również zapytać się o przyczepy, które możemy dla Państwa wykonać zgodnie z projektem.

W ramach oferty firma proponuje projektowanie i produkcję przyczep kablowych według spersonalizowanych wymagań klienta. Oznacza to, że każdy klient może wybrać rozmiar, pojemność, konfigurację oraz inne parametry, które są mu potrzebne do realizacji swoich projektów i zadań.

Nasi klienci mogą skonsultować swoje wymagania z zespołem specjalistów Amin Power Energy. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich przyczepa kablowa będzie zaprojektowana i wykonana zgodnie z ich potrzebami, spełniając wymagania branżowe i przepisy prawne.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo. Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej konfiguracji, pojemności i innych parametrów, które spełnią twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami!


Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Dodaj opinię google

Podoba Ci się nasz wpis?

Wystaw nam opinię w Google!

Shopping Cart
Scroll to Top