Kompresor 7 bar, Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem Kompresor 5000l/min, 5m3, kompresor do piaskowania, kompresor do wdmuchiwania, Kompresor do wdmuchiwarki, kompresor powietrza, kompresor przewoźny, Kompresor spalinowy, kompresor spalinowy do piaskowania, Kompresor spalinowy mobilny, kompresor śrubowy, kompresor śrubowy spalinowy, Kompresory spalinowe, Kompresory śrubowe, Rotair, Sprężarka do czyszczenia suchym lodem, sprężarka powietrza, Sprężarka śrubowa, sprężarka śrubowa spalinowa, sprężarki powietrza, Sprężarki spalinowe, Sprężarki śrubowe, Diesel Schraubenkompressor, Dieselkompressor, Dieselkompressoren, druckluft kompressor, Kompressor zum Sandstrahlen, Luftkompressor, Luftkompressor 7 bar, Luftkompressor 2000l/min, Luftkompressor für Jetting, Luftkompressor für Kabeleinblasgerät, Luftkompressor zum Trockeneisstrahlen, Luftkompressoren, mobile Dieselkompressor, mobile luftkompressor, Rotair, Sandstrahl-Luftkompressor, Schrauben luftkompressor, Schraubenkompressor, Schraubenkompressoren, air compressor, Air compressor 14 bar, Air compressor 3000l/min, Air compressor for blowing machine, air compressor for cable blowers, Air compressor for dry ice blasting, air compressor for sandblasting, air compressors, Compressor for sand blasting, diesel air compressor, diesel compressor, Diesel compressors, Diesel screw compressor, Mobile air compressor, mobile diesel compressor, Rotair, Rotary air compressor, screw air diesel,compressors

Kompresor spalinowy do sodowania – dostawa do ZSM STOL MET

Kompresor spalinowy do piaskowania i sodowania

Kompresor spalinowy Rotair MDVN 53 Eco 5 o wydajności 5 m3 przy 7 bar to wysoce zaawansowane urządzenie przeznaczone do zastosowań przemysłowych takich jak piaskowanie, które wymaga niezawodnego i wydajnego źródła sprężonego powietrza. Jego konstrukcja uwzględnia najnowsze innowacje techniczne, co sprawia, że jest on wyjątkowo wytrzymały i przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Klient posiada mobilną piaskarkę Technikor, która przy wykorzystaniu dysz o średnicy Φ 7mm i 8mm jest sprawdzonym i godnym zaufania połączeniem tej piaskarki ze sprężarką Rotair.

O firmie MZK STOL MET

Zakład Stolarsko-Metalowy “STOL-MET” w Makowie widzą wiele korzyści płynących z wprowadzenia nowej sprężarki spalinowej MDVN 53 Eco 5 do swojej floty i rozszerzenia ich działalności.

Zakład głównie zajmował się usługami stolarsko-ślusarskimi. Po rozbudowie swojego parku maszynowego produkują urządzenia do utrzymania higieny oraz inne wyroby ze stali nierdzewnej, takie jak: balustrady, konstrukcje reklamowe czy nawet urządzenia do przemysłu spożywczego.

ZSM STOL MET

Dlaczego akurat sprężarka Rotair do sodowania?

Produkty Rotair są znane ze swojej trwałości i niezawodności, co oznacza, że sprężarka z serii MDVN może oferować długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Silnik amerykańskiego producenta Kohler z serii KDI, spełniający normę emisji Euro 5 bez konieczności stosowania AdBlue, to kolejny atut MDVN 53 Eco 5. Silnik ten, nie tylko zapewnia imponującą moc i wydajność, ale także jest niezawodny w trudnych warunkach pracy.

Gwarancja 2 lata lub 1500 godzin użytkowania to dodatkowe potwierdzenie solidności i jakości zastosowanych komponentów w sprężarkach Rotair.

Główne cechy sprężarki Rotair MDVN 53 Eco 5

 • Wysoki współczynnik wydajność/cena: Dzięki zastosowaniu autorskich technologii, przewoźna sprężarka osiąga imponujący przepływ powietrza porównując do swojej wielkości.
 • Jakość sprężonego powietrza: bardziej kompaktowa i co za tym idzie, nie ma potrzeby montażu i demontażu po każdorazowym użytku.
 • Mobilność: Sprężarka MDVN 53 Eco 5 została zaprojektowana z myślą o przenośności i łatwości transportu na różne miejsca pracy.
 • Homologacja drogowa: Opisywany model został wyposażony w prosty dyszel ze sprzęgiem kulowym oraz układem hamulcowym do ciągnięcia po drogach publicznych z prędkością do 80 km/h.
 • Gwarancja: Wytrzymała konstrukcja oraz solidne komponenty gwarantują długą żywotność urządzenia z gwarancją 2 lata na silnik spalinowy i zestaw śrubowy.
 • Zaawansowana filtracja powietrza: Zastosowanie podwójnych filtrów do układu sprężającego oraz silnika spalinowego gwarantuje przedłużenie żywotności zestawu śrubowego jak i silnika.

Szkolenie

Podczas dostawy, naszym celem jest zapewnienie, że uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi sprężarki. Warto dbać o interakcję z uczestnikami, upewniając się, że każdy zrozumiał i opanował niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak wyglądało szkolenie z obsługi sprężarki Rotair?

 1. Przygotowanie teoretyczne:
  Przygotowujemy prezentację teoretyczną, która zawiera podstawowe informacje na temat działania sprężarki, jej części składowych oraz zastosowań. To ważne, aby uczestnicy mieli pewną wiedzę wstępną.
 2. Prezentacja sprężarki:
  Następnie prezentujemy samą sprężarkę, omawiając jej główne elementy, funkcje oraz parametry pracy. To doskonała okazja, aby uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt na własne oczy.
 3. Praktyczna demonstracja:
  Teraz przeprowadzamy demonstrację praktyczną, pokazując, jak uruchamiać i zatrzymywać sprężarkę. Uczestnicy powinni zwracać uwagę na procedury bezpieczeństwa i poprawny sposób obsługi.
 4. Ćwiczenia praktyczne:
  Po prezentacji dajemy uczestnikom możliwość praktycznej pracy z urządzeniem. Wprowadzamy je do różnych aspektów obsługi, takich jak kontrola ciśnienia, regulacje i procedury awaryjne.
 5. Bezpieczeństwo i procedury awaryjne:
  Poświęcamy dużo czasu na omówienie zasad bezpieczeństwa w pracy z urządzeniem. Wyjaśniamy, jakie procedury bezpieczeństwa muszą być respektowane i jak reagować w przypadku awarii.

Podsumowanie

Wybór kompresora Rotair MDVN 53 to inwestycja na tle konkurencyjnych rozwiązań. Dostarczana wydajność oraz jakość wykonania sprężarki to główne aspekty wyboru tej klasy sprężarek dla profesjonalnych aplikacji piaskujących, gdzie te trzy cechy przekładają się na sukces komercyjny i zadowolenie klientów.

Jest to rozwiązanie, które nie tylko wprowadza dużą wartość dla klienta, ale też gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji z zachowaniem szybkiego wsparcia technicznego.

Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej sprężarki spalinowej,
które spełnią potrzeby każdego klienta do każdego zadania.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top