maszt oświetleniowy stacjonarny LED 8.5 m agregat trime lighting tower mast lichtmast Jaki maszt oświetleniowy wybrać oświetlenie miejsca pracy

Dostawa masztów oświetleniowych do Baltic Hub

Maszty oświetleniowe z agregatem TRIME

W dzisiejszym dynamicznym świecie budownictwa, gdzie wydajność, ekologia i niezawodność odgrywają kluczową rolę, poszukiwanie doskonałego oświetlenia staje się nieodłączną częścią strategii operacyjnych firm.

W odpowiedzi na te wyzwania mieliśmy możliwość dostarczyć dwa hybrydowe maszty oświetleniowe z serii X-BOX HYBRID, które przynoszą ze sobą rewolucyjne podejście do oświetlenia budowlanego jak i widoczne gołym okiem korzyści, które zapewniły naszemu klientowi Baltic Hub .

W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, dlaczego produkty TRIME są oczywistym wyborem, ale także krokiem naprzód w kierunku bezpieczniejszej i bardziej efektywnej pracy w Największym na Bałtyku, Gdańskim Porcie Przeładunkowym.

O firmie Baltic Hub

Firma Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio przypływają statki z Dalekiego Wschodu. Zlokalizowany w Porcie Gdańskim, Baltic Hub został uruchomiony w 2007 roku pod nazwą DCT Gdańsk.

Jest to także pierwszy terminal kontenerowy na Morzu Bałtyckim, do którego bezpośrednio zawijają statki z Azji, a dzisiaj stanowi miejscem docelowym dla największych jednostek na świecie wyruszających z Chin, Korei oraz innych krajów azjatyckich.

Baltic Hub pełni rolę naturalnej bramy do Europy Środkowej i Wschodniej dla obrotu skonteneryzowanego. Obsługuje on polski import, eksport, tranzyt oraz tranzyt morski.

Dlaczego akurat maszty oświetleniowe TRIME?

Produkty TRIME to niekwestionowany lider w produkcji masztów oświetleniowych oraz bycie najstarszą firmą, która tworzy tego typu rozwiązania na terenie Europy zobligowana jest do dostarczania sprawdzonych rozwiązań dla rynku maszyn budowlanych.

Silnik japońskiego producenta Kubota z serii Z482, spełniający normę emisji Euro 5 nie tylko zapewnia wydajność przy użyciu silnika silniku o mocy 3.5 kW ale również komfort oraz zauważalne korzyści dla firmy.

Zestaw czterech (4) akumulatorów AGM pozwala na bez-emisyjną pracę do 11 godzin, a w trybie hybrydowym z silnikiem wysokoprężnym Kubota gwarantuje pracę na jednym zbiorniku sięgającym do 608 godzin!

To właśnie powyższe rozwiązania sprawiają, że maszty oświetleniowe TRIME są bardzo interesującym rozwiązaniem dla firm dbających o swoje koszty jak i chcą sprawdzonych rozwiązań, które nie będą potrzebować naszej uwagi każdego dnia.

Główne cechy hybrydowych masztów z serii X-HYBRID od TRIME

 • Wysoki współczynnik wydajność/cena: Dzięki zastosowaniu autorskich technologii, pierwszy na europejskim rynku hybrydowy maszt oświetleniowy jest w stanie zmniejszyć koszty oświetlenia do spalania na poziomie 0.23 litra na godzinę.
 • Tryb hybrydowy: Możliwość obniżenia kosztów poprzez możliwość ładowania jak i pracy zestawu akumulatorów na zasilaniu z sieci pozwala na jeszcze większą oszczędność użycia tego typu oświetlenia.
 • Mobilność: Maszt wyposażony został w miejsce do przenoszenia widlakiem oraz do podnoszenia na haku dzięki centralnie zamocowanemu uchwytowi.
 • Certyfikowana odporność na wiatr: Maszt jest w stanie znieść nawet najcięższe warunki pogodowe z wiatrem o sile do 110 km/h.
 • Interwały serwisowe: Zastosowanie dodatkowych ulepszeń w silniku spalinowym Kubota pozwala na wydłużenie interwały serwisowego do 1000 roboczogodzin.

Szkolenie z obsługi masztów oświetleniowych

Podczas dostawy, naszym celem jest zapewnienie, że uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi masztów oświetleniowych. Warto dbać o interakcję z uczestnikami, upewniając się, że każdy zrozumiał i opanował niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak wyglądało szkolenie z obsługi sprężarki Rotair?

 1. Przygotowanie teoretyczne:
  Przygotowujemy prezentację teoretyczną, która zawiera podstawowe informacje na temat działania masztów, ich części składowych oraz zastosowań. To ważne, aby uczestnicy mieli pewną wiedzę wstępną.
 2. Prezentacja sprężarki:
  Następnie prezentujemy samą sprężarkę, omawiając jej główne elementy, funkcje oraz parametry pracy. To doskonała okazja, aby uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt na własne oczy.
 3. Praktyczna demonstracja:
  Teraz przeprowadzamy demonstrację praktyczną, pokazując, jak uruchamiać i zatrzymywać maszty oświetleniowe. Uczestnicy powinni zwracać uwagę na procedury bezpieczeństwa i poprawny sposób obsługi.
 4. Ćwiczenia praktyczne:
  Po prezentacji dajemy uczestnikom możliwość praktycznej pracy z urządzeniami. Wprowadzamy je do różnych aspektów obsługi, takich jak kontrola ciśnienia, regulacje i procedury awaryjne.
 5. Bezpieczeństwo i procedury awaryjne:
  Poświęcamy dużo czasu na omówienie zasad bezpieczeństwa w pracy z urządzeniami. Wyjaśniamy, jakie procedury bezpieczeństwa muszą być respektowane i jak reagować w przypadku awarii.

Podsumowanie

W rezultacie, maszty oświetleniowe TRIME są nie tylko wyborem rozsądnym ekonomicznie, ale także strategicznym. Ich innowacyjność, wydajność i niezawodność sprawiają, że są one niezastąpionym narzędziem dla firm budowlanych, które dążą do osiągnięcia sukcesu przy minimalnych kosztach i maksymalnej efektywności.

Wybór masztów oświetleniowych TRIME to decyzja, która się opłaca.

Pomożemy Tobie w dopasowaniu odpowiedniego masztu oświetleniowego,
które okażą się dla firmy najlepszą inwestycją na tle konkurencji.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top