Strona główna » Pomoc » Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji

Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo danych podczas dokonywania transakcji

Upewnij się, że przeglądasz stronę w trybie https. Certyfikat szyfrujący SSL gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Upewnij się, że do logowania używasz odpowiednio silnego hasła. Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas priorytetem. Zabezpieczamy stronę szyfrowaniem za pomocą certyfikatu SSL. Dostęp do strony powinien być możliwy jedynie przez protokół https://. Ustawiliśmy przekierowanie kierujące wszystkie żądania nie szyfrowane na adresy https. Jeżeli udało Ci się wejść na stronę za pomocą protokołu http, nie przeprowadzaj żadnych czynności. Powiadom o tym zdarzeniu administratorów strony za pomocą formularza kontaktowego na stronie kontakt lub bezpośrednio na adres e-mail: biuro@powerenergy.com.pl

Twoje dane transakcyjne będą przetwarzane przez centrum płatności Przelewy24. Podczas przetwarzania płatności niektóre z twoich danych zostaną przekazane firmie Przelewy24, w tym informacje wymagane do przetworzenia lub obsługi płatności, takie jak wartość zamówienia i informacje rozliczeniowe.

Zobacz politykę prywatności Przelewy, aby uzyskać więcej szczegółów.

Bezpieczeństwo transakcji
Obsługiwane metody płatności
Shopping Cart
Scroll to Top