Kompresor 7 bar, Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem Kompresor 2500l/min, 2.5m3, kompresor do piaskowania, kompresor do wdmuchiwania, Kompresor do wdmuchiwarki, kompresor powietrza, kompresor przewoźny, Kompresor spalinowy, kompresor spalinowy do piaskowania, Kompresor spalinowy mobilny, kompresor śrubowy, kompresor śrubowy spalinowy, Kompresory spalinowe, Kompresory śrubowe, Rotair, Sprężarka do czyszczenia suchym lodem, sprężarka powietrza, Sprężarka śrubowa, sprężarka śrubowa spalinowa, sprężarki powietrza, Sprężarki spalinowe, Sprężarki śrubowe, Diesel Schraubenkompressor, Dieselkompressor, Dieselkompressoren, druckluft kompressor, Kompressor zum Sandstrahlen, Luftkompressor, Luftkompressor 7 bar, Luftkompressor 2000l/min, Luftkompressor für Jetting, Luftkompressor für Kabeleinblasgerät, Luftkompressor zum Trockeneisstrahlen, Luftkompressoren, mobile Dieselkompressor, mobile luftkompressor, Rotair, Sandstrahl-Luftkompressor, Schrauben luftkompressor, Schraubenkompressor, Schraubenkompressoren, air compressor, Air compressor 14 bar, Air compressor 3000l/min, Air compressor for blowing machine, air compressor for cable blowers, Air compressor for dry ice blasting, air compressor for sandblasting, air compressors, Compressor for sand blasting, diesel air compressor, diesel compressor, Diesel compressors, Diesel screw compressor, Mobile air compressor, mobile diesel compressor, Rotair, Rotary air compressor, screw air diesel,compressors

Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem dla MZK

Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem – dostawa i szkolenie z obsługi MZK Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą, miasto znane z pięknych widoków nad rzeką Odrą i bogatej historii, stawia krok naprzód w kwestii swojej infrastruktury komunalnej. Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. w Kostrzynie nad Odrą (MZK Kostrzyn) kontynuują modernizację swoich operacji, wprowadzając do swojej floty przewoźną sprężarkę spalinową MDVN 26 Eco 5 – 7 bar o wydajności 2500l/min z silnikiem Kubota, głównie do przecisków kretem.

To ważny krok w kierunku ekonomicznej i bardziej wydajnej obsługi infrastruktury miejskiej.

Nowoczesna i Wydajna Sprężarka Spalinowa

Sprężarka Rotair MDVN 26 Eco 5 to produkt znany ze swojej renomy i jakości w tym segmencie wydajności. Przez ponad 15 lat jest bezkonkurencyjnym modelem w tej półce cenowej.

Model ten jest wyposażony w japoński silnik Kubota z normą emisji Euro 5 bez AdBlue, co gwarantuje nie tylko moc i wydajność, ale także niezawodność w trudnych warunkach pracy.

Korzyści dla MZK Kostrzyn nad Odrą

Miejskie Zakłady Komunalne w Kostrzynie nad Odrą widzą wiele korzyści płynących z wprowadzenia nowej sprężarki spalinowej MDVN 26 Eco 5 do swojej floty.

Te korzyści obejmują:

 1. Zwiększona wydajność pracy: Dzięki wysokiemu przepływowi powietrza i niezawodności silnika Kubota, MZK Kostrzyn będzie w stanie efektywniej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki w zakresie utrzymania infrastruktury.
 2. Obniżone koszty eksploatacji: Warto zauważyć, że nowa sprężarka spełnia wymagania norm emisji spalin, co może przekładać się na niższe koszty eksploatacji w dłuższym okresie.
 3. Wsparcie techniczne: Firma dostarczająca sprężarkę oferuje profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis, co pozwoli MZK Kostrzyn na utrzymanie urządzenia w doskonałym stanie.
 4. Ekologiczna świadomość: Wprowadzenie bardziej ekologicznej sprężarki spalinowej z normą emisji spalin Euro 5 do floty MZK Kostrzyn to także krok w kierunku większej troski o środowisko naturalne.

Główne cechy sprężarki MDVN 26 Eco 5:

 • Zrównoważona wydajność: Dzięki zastosowaniu autorskich technologii, przewoźna sprężarka osiąga imponujący przepływ powietrza porównując do swojej wielkości.
 • Spełniający normy: Silnik Kubota spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 5 bez zastosowania AdBlue, co sprawia, że sprężarka jest bardziej kompaktowa i co za tym idzie: tańsza w zakupie.
 • Mobilność: Sprężarka MDVN 26 Eco 5 jest zaprojektowana z myślą o przenośności i łatwości transportu na różne miejsca pracy. Wyposażona została w regulowany dyszel ze sprzęgiem kulowym oraz pełną homologację na drogi publiczne.
 • Gwarancja: Wytrzymała konstrukcja oraz solidne komponenty gwarantują długą żywotność urządzenia z gwarancją 2 lat na silnik spalinowy i zestaw śrubowy.

Szkolenie z obsługi kompresora spalinowego Rotair?

Podczas dostawy, naszym celem jest zapewnienie, że uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi sprężarki. Warto dbać o interakcję z uczestnikami, upewniając się, że każdy zrozumiał i opanował niezbędną wiedzę i umiejętności.

Jak wyglądało szkolenie z obsługi sprężarki spalinowej?

 1. Przygotowanie teoretyczne:
  Na początku szkolenia przygotowujemy prezentację teoretyczną, która zawiera podstawowe informacje na temat działania sprężarki, jej części składowych oraz zastosowań. To ważne, aby uczestnicy mieli pewną wiedzę wstępną.
 2. Prezentacja sprężarki:
  Następnie prezentujemy samą sprężarkę, omawiając jej główne elementy, funkcje oraz parametry pracy. To doskonała okazja, aby uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt na własne oczy.
 3. Praktyczna demonstracja:
  Teraz przeprowadzamy demonstrację praktyczną, pokazując, jak uruchamiać i zatrzymywać sprężarkę. Uczestnicy powinni zwracać uwagę na procedury bezpieczeństwa i poprawny sposób obsługi.
 4. Ćwiczenia praktyczne:
  Po prezentacji dajemy uczestnikom możliwość praktycznej pracy z urządzeniem. Wprowadzamy je do różnych aspektów obsługi, takich jak kontrola ciśnienia, regulacje i procedury awaryjne.
 5. Bezpieczeństwo i procedury awaryjne:
  Poświęcamy dużo czasu na omówienie zasad bezpieczeństwa w pracy z urządzeniem. Wyjaśniamy, jakie procedury bezpieczeństwa muszą być respektowane i jak reagować w przypadku awarii.

Podsumowanie

Przewoźna sprężarka spalinowa do przecisków kretem dla Miejskich Zakładów Komunalnych w Kostrzynie nad Odrą jest ważnym wydarzeniem dla rozwoju infrastruktury miasta.

Nowoczesność, wydajność i dbałość o ekologię stanowią fundamenty tej inwestycji. MZK Kostrzyn jest gotowe do wykorzystania nowego sprzętu w celu poprawy jakości usług świadczonych na rzecz społeczności lokalnej oraz dla nas osobiście promowanie rozwiązań Rotair.

Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej sprężarki spalinowej,
które spełnią potrzeby każdego klienta do każdego zadania.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top