przyczepa kablowa Kabeltrommelanhänger do DMC 1500 kg 1.5t do bębnów z halmucami Kabeltrommelwagen cable trailer hydraulic kabelanhaenger kabeltrommelanhaenger

Dostawa trzech nowych przyczep kablowych do Niemiec

Dostawa trzech nowych przyczep kablowych do Niemiec

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność dostarczyć trzy jednoosiowe przyczepy kablowe o DMC 1500 kg do klienta w Niemczech. To nie tylko wyjątkowe wydarzenie dla naszej firmy, ale również moment, który podkreśla naszą zdolność do obsługi klientów za granicą i dostarczania im wysokiej jakości produktów.

Nasza jednoosiowa przyczepa kablowa o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) wynoszącej 1500 kg to niezawodne rozwiązanie dla przewozu szpul z kablami lub przewodami. Zaprojektowana z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych oraz maksymalnej niezawodności, ta przyczepa jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom.

Dlaczego nasza przyczepa kablowa?

Tego typu przyczepy kablowe są łatwe do przyczepienia do samochodu ciężarowego lub ciągnika dzięki zaczepom dyszli renomowanych marek takich jak KNOTT, AL-KO lub BPW. Dzięki temu transport materiałów jest szybszy i bardziej efektywny.

Hydrauliczny podnośnik, który jest wbudowany w przyczepę kablową, pozwala na łatwe i bezpieczne załadowanie oraz wyładunek kabli. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i wysiłek przy manewrowaniu ciężkimi materiałami.

✅Solidna konstrukcja

Stojak przystosowany pod 2 siłowniki hydrauliczne, cynkowany ogniowo z zamkami zabezpieczającymi, to tylko jeden z elementów, który czyni tę przyczepę niezawodną. Jest on również przystosowany pod bęben o imponujących wymiarach – średnicy 180 cm i szerokości 120 cm. Dzięki temu możesz swobodnie przewozić nawet duże szpule kabli.

Lekka konstrukcja ze stali ocynkowanej ogniowo zapewnia nie tylko trwałość, ale także komfort podróży. Nie musisz martwić się o zbędne obciążenie pojazdu holującego.

✅Mocna oś i bezpieczne hamulce

Oś firmy Knott lub ALKO to gwarancja najwyższej trwałości przez cały okres eksploatacji. To oznacza, że przyczepa ta jest gotowa do długotrwałego i intensywnego użytkowania. Hamulec ręczny postojowy oraz hamulec najazdowy z regulacją wysokości dyszla do 3500 kg firmy KNOTT zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy oraz podczas postoju.

✅Wygodny transport i manewrowanie

Szpula z kablem jest podnoszona od tyłu za pomocą ręcznej wciągarki linowej, co ułatwia załadunek i rozładunek. Dyszel o zmiennej wysokości sprzęgu oraz zaczep kulowy lub oczkowy DIN zapewniają elastyczność i dostosowanie do różnych pojazdów holujących. Dodatkowo, koła 195 R14C gwarantują stabilność na drodze, a koło manewrowe o udźwigu 500 kg z przodu ułatwia manewrowanie w trudnych miejscach.

✅Bezpieczeństwo na Drodze

Przyczepa jest wyposażona w oświetlenie drogowe oraz tablice odznaczające z tyłu, co zapewnia widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Tylna belka z lampami jest odchylana na czas załadunku, co ułatwia dostęp do szpuli.

Specyfikacja przyczepy kablowej F10.15.1:

  • DMC: 1500 kg
  • Ładowność: 700 kg
  • Szerokość : 2500 mm
  • Wysokość : 1950 mm
  • Szerokość bębna : 1200 mm
  • Max średnica bębna : 1800 mm
  • Koła: 4 x 195 R 14C
  • Homologacja na wszystkie drogi publiczne do 80 km/h
  • Szpula z kablem podnoszona od tyłu za pomocą ręcznej wciągarki linowej.
  • Tylna belka z lampami i tablicą rejestracyjną, odchylana na czas załadunku.

Szkolenie obsługi przyczep kablowych

Z myślą o naszych klientach, zapewniamy również szkolenie z obsługi nowej przyczepy. Pracownicy otrzymają nie tylko informacje na temat właściwej obsługi pojazdu, ale także zasady bezpieczeństwa oraz przepisy prawne związane z transportem.

Przyczepy kablowe pod projekt i spersonalizowane wymagania

Oprócz naszej oferty w sklepie internetowym można również zapytać się o przyczepy, które możemy dla Państwa wykonać zgodnie z projektem.

W ramach oferty firma proponuje projektowanie i produkcję przyczep kablowych według spersonalizowanych wymagań klienta. Oznacza to, że każdy klient może wybrać rozmiar, pojemność, konfigurację oraz inne parametry, które są mu potrzebne do realizacji swoich projektów i zadań.

Nasi klienci mogą skonsultować swoje wymagania z zespołem specjalistów Amin Power Energy. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich przyczepa kablowa będzie zaprojektowana i wykonana zgodnie z ich potrzebami, spełniając wymagania branżowe i przepisy prawne.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo. Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej konfiguracji, pojemności i innych parametrów, które spełnią twoje potrzeby.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top