Anhänger Kabel Wagen, Hydraulische Kabelanhänger, Kabelanhänger, Kabeltransportanhänger, Kabeltrommelanhänger, OMAC Italy, Zweiachsige Kabeltrommelanhänger Przyczepa do kabli, Przyczepa kablowa, Przyczepa kablowa dwuosiowa, Przyczepa kablowa z napędem, Przyczepka kablowa, Przyczepy kablowe Cable Trailer, Cable trailers, Hydraulic cable trailer, Kabeltrommelwagen, OMAC Italy, Trailer for cables, two-axle cable trailer

Dostawa przyczepy – Przyczepa kablowa z napędem do podnoszenia i obracania bębna

Przyczepa kablowa z napędem hydraulicznym dla klienta z Niemiec

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bardziej efektywne i bezpieczne rozwiązania w zakresie transportu i manipulacji kablami, na rynku pojawiła się nowa przyczepa kablowa z napędem hydraulicznym ze bezprzewodową opcją podnoszenia bębna i jego obracania.

Przyczepy kablowe z napędem zrewolucjonizują sposób, w jaki operatorzy radzą sobie z ciężkimi i trudnymi do obsługi szpulami kablowymi, oferując szereg zaawansowanych funkcji, które zwiększają zarówno produktywność, jak i bezpieczeństwo pracy.

O firmie METZNER GMBH

Firma METZNER GMBH jest znanym i szybko rozwijającą się niemiecką firmą zlokalizowaną na wschodzie Niemiec.

Spektrum prac ziemnych sięga od wykopów po inżynierię lądową, budowę dróg, kanałów, kabli i rurociągów, aż po złożone projekty na dużą skalę o kubaturze do 20 milionów metrów sześciennych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budownictwie lądowym i ciężkich robotach ziemnych jesteśmy niezawodnym partnerem dla klientów prywatnych każdej wielkości, a przede wszystkim klientów publicznych.

Dlaczego akurat przyczepa kablowa z napędem hydraulicznym?

Inwestycja w przyczepę kablową z napędem hydraulicznym przynosi znaczące oszczędności czasu i kosztów. Automatyzacja procesów podnoszenia i obracania szpul redukuje czas potrzebny na wykonanie tych operacji, co przekłada się na szybsze zakończenie projektów instalacyjnych.

Sercem przyczepy jest hydrauliczny system napędu, który umożliwia podnoszenie i obracanie szpul z kablami. Dzięki zastosowaniu hydrauliki, operatorzy mogą łatwo manipulować ciężkimi szpulami, co wcześniej wymagało znacznego wysiłku fizycznego. System ten pozwala na precyzyjne podnoszenie i opuszczanie szpul, ale też do zwijania i odwijania kabli.

Przyczepa kablowa typu U wykonana wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo z napędem hydraulicznym umożliwiające podnoszenie i rozwijanie szpul kablowych do wagi 2200 kg.

Możliwość pomalowania przyczepy w różnych kolorach umożliwia indywidualne dostosowanie do preferencji. W produkcji korzystamy z wysokiej jakości komponentów renomowanych producentów, takich jak Knott czy AL-KO. Przyczepa jest wyposażona w regulowaną wysokość dyszla i solidny hamulec bębnowy dla optymalnego bezpieczeństwa w trakcie transportu.

Wszystkie nasze przyczepy posiadają homologację europejską i produkowane są wg najsurowszych norm, a wykorzystanie komponentów hydraulicznych najwyższej jakości z silnikiem Hondy gwarantuje niezawodne osiągi.

Główne cechy przyczepy kablowej F10.35.2M z napędem hydraulicznym

  • Moc i precyzja: Głównym elementem przyczepy jest zaawansowany hydrauliczny system napędu, który umożliwia precyzyjne podnoszenie i obracanie ciężkich bębnów kablowych. Hydraulika zapewnia dużą moc, co pozwala na obsługę bębnów o dużych gabarytach i znacznej wadze bez konieczności używania siły fizycznej.
  • Bezpieczeństwo operacyjne: System hydrauliczny zapewnia stabilność i kontrolę nad szpulami podczas podnoszenia i obracania, co redukuje ryzyko wypadków związanych z upadkiem ciężkich ładunków.
  • Zdalne sterowanie: System napędu może być sterowany zdalnie, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy operatora.
  • Dostosowanie do specyficznych potrzeb: Dzięki możliwości dostosowania parametrów pracy, takich jak wysokość podnoszenia i prędkość obrotu, przyczepy te mogą być skonfigurowane do specyficznych potrzeb każdego projektu. To elastyczne podejście pozwala na efektywne wykorzystanie przyczepy w różnych warunkach i sytuacjach.

Szkolenie z obsługi przyczepy kablowej

Podczas dostawy, naszym celem jest zapewnienie, że uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi przyczepy kablowej. Warto dbać o interakcję z uczestnikami, upewniając się, że każdy zrozumiał i opanował niezbędną wiedzę i umiejętności.

Podsumowanie

Przyczepa kablowa z napędem hydraulicznym to krok milowy w dziedzinie transportu i instalacji kabli dla każdej firmy w branży telekomunikacyjnej lub energetycznej.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak hydrauliczne podnoszenie i obracanie szpul, ta innowacyjna przyczepa znacząco usprawnia procesy instalacyjne, zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz redukuje wymagania fizyczne wobec operatorów. To rozwiązanie, które z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w wielu branżach, przynosząc wymierne korzyści zarówno firmom, jak i ich pracownikom.

Pomożemy Tobie w doborze najbardziej opłacalnego rozwiązania,
które okażą się najlepszą inwestycją dla Twojej firmy.


Podoba Ci się nasz wpis?

Dodaj opinię google

Wystaw nam opinię w Google!

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top