portable screw compressors, przewoźne sprężarki śrubowe

Nowe przewoźne sprężarki śrubowe Rotair na targach IRE 2023 w Maastricht

Nowe przewoźne sprężarki śrubowe MDVN 52 Eco 5, MDVN 32B i MDVN 34E firmy Rotair zaprezentowane na targach International Rental Exhibition (IRE) w Maastricht, w Holandii.

IRE to międzynarodowa wystawa poświęcona branży wynajmu sprzętu, która gromadzi producentów, dostawców oraz klientów z całego świata.

To prestiżowe wydarzenie daje możliwość zaprezentowania najnowszych innowacji, technologii i rozwiązań, które mają wpływ na rozwój sektora wynajmu sprzętu na całym globie.

Nowe przewoźne sprężarki śrubowe Rotair z serii MDVN 32B, MDVN 34E i MDVN 52 Eco 5

W czasach, gdy ochrona środowiska staje się coraz bardziej palącym wyzwaniem, branża wynajmu sprzętu nie może pozostać w tyle.
Utrzymywanie wydajności i niezawodności maszyn, przy jednoczesnym zmniejszaniu emisji, to obecnie priorytet dla wielu profesjonalistów.

Rotair postawił na innowacyjne rozwiązania, prezentując nowe przewoźne sprężarki śrubowe powietrza MDVN 52 Eco 5, MDVN 32B i MDVN 34E, które mają zmienić standardy branży wynajmu prezentując je targach International Rental Exhibition (IRE) w Maastricht, w Holandii.

MDVN 52 Eco 5 – Przewoźna sprężarka śrubowa 5m3 – 7 bar zintegrowana z chłodnicą końcową i separatorem cyklonowym wody poniżej 750 kg

przewoźne sprężarki śrubowe

Jeden z najważniejszych modeli zaprezentowanych na targach to MDVN 52 Eco 5. Ta przenośna sprężarka powietrza wyróżnia się opcjonalną zintegrowaną chłodnicą końcową i separatorem, która została umieszczona w konstrukcji poniżej 750kg. Dzięki temu można osiągnąć wysoką jakość sprężonego powietrza, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach, takich jak piaskowanie, wdmuchiwanie światłowodów czy czyszczenie suchym lodem.

MDVN 52 Eco 5 waży mniej niż 750 kg, co oznacza, że spełnia europejskie kryteria homologacji drogowej. To ogromna zaleta dla wynajmujących, którzy mogą łatwo przemieszczać tę przenośną jednostkę bez konieczności spełniania dodatkowych licencji na przyczepę samochodową.

MDVN 32B – Sprężarka spalinowa o wydajności 3.2 m3 przy 7 bar przystosowana do normy Stage V z silnikiem benzynowym

Kolejnym modelem, który przyciągnął uwagę na targach IRE, jest MDVN 32B. Ta przenośna sprężarka powietrza wyposażona jest w benzynowy silnik o mocy 29 kW, spełniający wymagania normy Stage V dotyczącej emisji. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą wydajnością i jednocześnie dbać o środowisko naturalne.

MDVN 32B dostarcza 3200 litrów powietrza na minutę przy stałym ciśnieniu 7 bar, co pozwala na różnorodne zastosowania, od przecisków kretem po prace związane z wdmuchiwaniem kabli światłowodowych.

przewoźne sprężarki śrubowe

MDVN 34E – Przewoźna sprężarka śrubowa z silnikiem elektrycznym

Ostatnim z nowych modeli jest MDVN 34E, który wykorzystuje silnik elektryczny. Zapewnia on wydajność 3400 litrów powietrza na minutę przy stałym ciśnieniu 7 bar. Model ten spełnia normy emisji i jest doskonałym rozwiązaniem dla zastosowań, gdzie wymagana jest przenośna sprężarka powietrza zasilana energią elektryczną.

Wszystkie modele prezentowane na targach IRE stanowią świetne rozwiązanie dla każdej branży, zapewniając wysoką wydajność, mobilność, przyjazność dla środowiska oraz niższe koszty eksploatacji oraz emisji.

Bez wątpienia, Rotair udowadnia, że można iść w kierunku przyszłości, oferując nie tylko niezawodne, ale również bardziej ekologiczne rozwiązania dla profesjonalistów z branży wynajmu.

Jesteś zainteresowany sprawdzonym, stabilnym i wysokiej jakości sprężonym powietrzem do swojej maszyny?
Sprawdź nasze przewoźne sprężarki śrubowe, które spełniają wszystkie powyższe wymagania!


Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Podoba Ci się nasz wpis?

Wystaw nam opinię w Google!

Shopping Cart
Scroll to Top