Certyfikat Europejski Laur Wiarygodności CIRF 2023

EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI 2023 – Power Energy

EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI 2023 – CIRF
AMIN POWER ENERGY Robert Jurecki

Mamy zaszczyt poinformować, że naszą firmę Amin Power Energy wyróżniono prestiżowym tytułem:  EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI

Program ELW powstał, aby wspierać firm, w których wdrażane są m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe celem podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb klienta.

Czym jest Europejski Laur Wiarygodności?

Nagroda Europejski Laur Wiarygodności (European Trustmark) to wyróżnienie przyznawane firmom i organizacjom, które wykazują się szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo swoich usług oraz są transparentne w swoich działaniach.

Nagroda ta jest przyznawana przez organizację European Centre for Quality (ECQ), która jest niezależnym organem certyfikującym, działającym na rzecz promowania wysokich standardów jakości usług w Europie.

Firmy i organizacje, które otrzymują tę nagrodę, muszą spełniać określone kryteria jakościowe, takie jak posiadanie wykwalifikowanej kadry, oferowanie bezpiecznych i zgodnych z prawem usług, posiadanie adekwatnych środków technicznych, a także przestrzeganie etyki biznesowej.

Otrzymanie tej nagrody stanowi dla firm i organizacji prestiżowe wyróżnienie oraz potwierdzenie ich zaangażowania w zapewnienie wysokiej jakości usług i bezpieczeństwa dla swoich klientów

Wykazujemy się :

  • nieskazitelną etyką biznesową,
  • legitymujemy wzorowym kontaktem z kontrahentami,
  • regulujemy wszelkie zobowiązania terminowo,
  • posiadamy wdrożone schematy ochrony danych osobowych, zgodne z rozporządzeniem RODO.

Jesteśmy firmą, która inwestując we własną markę, nie zapomina o fundamentalnym obowiązku rzetelnego płacenia swoich zobowiązań wobec pracowników jak i kontrahentów.

Jest to pierwszy w Polsce certyfikat kładący nacisk na dwie najważniejsze kwestie: WIARYGODNOŚĆ i OCHRONĘ SWOICH KONTRAHENTÓW I PRACOWNIKÓW

Firmy legitymujące się udziałem w programie CIRF-ELW, podnoszą zaufanie i konkurencyjność własnej firmy nie tylko na lokalnym rynku, ale osiągają renomę o zasięgu ogólnopolskim.

Nasze inne certyfikaty:

Rzetelna Firma 2022     –     Certyfikat “Laur Eksperta” 2022

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top