certyfikat-laur-eksperta

Certyfikat “Laur Eksperta” – Amin Power Energy – Laureat 2022

Laur Eksperta 2022 dla Amin Power Energy

Certyfikat “Laur Eksperta” – W dniu 23 kwietnia 2022 roku zostały wręczone Certyfikaty  “Laur Eksperta” firmom wyróżnionym za wprowadzenie na polski rynek wartościowych, innowacyjnych i zgodnych z potrzebami klientów produktów, usług i marek.

Niezmiernie nam miło poinformować, że  nasza firma Amin Power Energy znalazła się wśród nagrodzonych ekspertów .

Robert Jurecki, Prezes Amin Power Energy odebrał osobiście Certyfikat ”Laur Eksperta” za wprowadzenie na polski rynek produktu:

Kompresor spalinowy VRK 20 Fibra marki Rotair

Czym jest nagroda “Laur Eksperta” ?

Jest to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, które wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami w swojej dziedzinie oraz aktywnością na rzecz rozwoju i popularyzacji wiedzy.

Laur Eksperta przyznawany jest w kilku kategoriach, w tym m.in. w dziedzinie biznesu, nauki, kultury i sztuki. Nagroda jest przyznawana przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury i biznesu.

Laur Eksperta jest uznaniem dla osiągnięć i wkładu w rozwój danej dziedziny oraz promocję Polski na arenie międzynarodowej 

Certyfikat “Laur Eksperta” 2022 to jeden z najważniejszych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku.

Uzyskanie certyfikatu “Laur Eksperta” to wyróżnienie i ogólnopolska promocja nagrodzonych produktów i marek.

Relacja z VII Edycji konkursu

Nasze inne certyfikaty:

Rzetelna Firma 2022Europejska Firma Fair Play 2022Europejski Laur Wiarygodności

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top