Certyfikat-firma-Fair-Play-2022

EUROPEJSKA FIRMA FAIR PLAY – Amin Power Energy – 2022 rok

EUROPEJSKA FIRMA FAIR PLAY 2022 – CIRF EFF
AMIN POWER ENERGY Robert Jurecki

Z ogromną przyjemnością informujmy, że naszą firmę Amin Power Energy wyróżniono prestiżowym tytułem:
 EUROPEJSKA FIRMA FAIR PLAY

Jako Laureat tytułu EFFP w ramach programu CIRF, spełniliśmy wszelkie kryteria wymagane regulaminem.

Nasza firma Amin Power Energy wykazał się polityką biznesową ukierunkowaną na strategię wzrostu Unii Europejskiej określoną w programie „EUROPA 2021-2025” .

Czym jest nagroda FAIR PLAY?

Nagroda europejska Fair Play dla firm to coroczne wyróżnienie przyznawane przez Europejską Radę ds. Fair Play za wyjątkowe osiągnięcia firm w dziedzinie etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz promocji uczciwości i fair play w biznesie.

Nagroda ta ma na celu wyróżnienie firm, które prowadzą swoją działalność w sposób etyczny i zgodny z wartościami fair play, a także angażują się w inicjatywy na rzecz rozwoju społecznego i ochrony środowiska.

Ocena kandydatów na nagrodę opiera się na szeregu kryteriów, takich jak przestrzeganie standardów etycznych i prawnych, odpowiedzialność społeczna, innowacyjność i jakość produktów czy usług, a także aktywność w promowaniu fair play w biznesie.

Nagroda europejska Fair Play dla firm jest uznaniem dla przedsiębiorstw, które dążą do osiągania sukcesów biznesowych zgodnie z zasadami etycznymi i wartościami FAIR PLAY, a jednocześnie podejmują działania na rzecz rozwoju społecznego i ochrony środowiska.

Certyfikat świadczy również o tym, że cieszymy się wysokim zaufaniem klientów.

Certyfikat CIRF ma obrazować przedsiębiorcę, który inwestując we własną firmę, nie zapomina o płacenia swoich zobowiązań wobec pracowników, jak i kontrahentów.

Nasze inne certyfikaty:

Laur Eksperta 2022       –     VII Edycja konkursu     –     Rozważna Firma 2022

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top