rzetelna-firma

Rzetelna Firma 2023 – Amin Power Energy

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma  została wyróżniona tytułem: Rzetelna Firma 2023

Przeszliśmy pomyślnie weryfikację w 50 źródłach danych, co oznacza, że spełniamy wszystkie wymagania uczestnictwa w Programie “Rzetelna Firma”. Potwierdziliśmy również, że nie figurowaliśmy jako dłużnik w KRD BIG S.A. i Giełdzie długów Kaczmarski, co świadczy o naszej stabilnej sytuacji finansowej.

Dodatkowo, jako uczestnik programu, nie figurowaliśmy na Liście ostrzeżeń KNF oraz 40 Listach sankcyjnych, co stanowi dowód naszej solidności i rzetelności. Weryfikując nas jako podmiot zarejestrowany w KRS, potwierdziliśmy również brak jakichkolwiek zaległości wobec ZUS i US.

Firma posługująca się tytułem i certyfikatem “Rzetelna firma”, wyraża wolę prowadzenia interesów w sposób zaplanowany i mądry.

Dziękujemy za wasze zaufanie oraz możliwości współpracy.

Czym jest Rzetelna Firma?

Nagroda Rzetelna Firma to wyróżnienie przyznawane firmom, które wyróżniają się wysoką jakością swoich usług, transparentnością działań oraz dbałością o dobre relacje z klientami i partnerami biznesowymi.

Nagroda ta jest przyznawana w oparciu o wyniki badań przeprowadzanych przez instytucje zewnętrzne, które analizują m.in. poziom obsługi klienta, jakość oferowanych produktów lub usług oraz wiarygodność finansową nagradzanej firmy.

Dzięki temu certyfikatowi możemy z dumą powiedzieć, że nasza firma jest godna zaufania i spełnia najwyższe standardy jakości i etyki biznesowej. Zobowiązujemy się, że będziemy nadal dążyć do doskonalenia naszych działań i dbać o najwyższy poziom obsługi naszych klientów.

Jakie są warunki uczestnictwa?

Uczestnikiem Programu może zostać podmiot gospodarczy, który na dzień przystępowania do Programu spełnił łącznie następujące warunki:

1. Prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 6 miesięcy, a jej status jest aktywny

2. Ma pozytywną historię płatności w naszych systemach księgowych

3. Nie posiada negatywnych informacji w KRD BIG S.A.

4. Nie posiada zaległości na Giełdzie długów KACZMARSKI

5. Nie figuruje na Liście KNF

6. Nie figuruje na Listach sankcyjnych

7. W przypadku podmiotów zarejestrowanych w KRS sprawdzimy dodatkowo, czy dana firma posiada zaległości wobec ZUS lub US.

Dlaczego my?

Czyni to z najwyższą dbałością o własny rozwój, deklarując stosowanie następujących 8  praktyk:

  • Wyznaczaniu celu poza zyskiem
  • Traktowaniu Klientów z szacunkiem
  • Dbaniu o swoich pracowników
  • Zaangażowaniu się społecznie
  • Myśleniu o środowisku

Nasze inne certyfikaty:

Laur Eksperta 2022     –     Europejski Laur Wiarygodności 2020     –     Rzetelna Firma 2022

Shopping Cart
Scroll to Top