Odwiedziny w fabryce mobilnych sprężarek powietrza Rotair w siedzibie we Włoszech

Poprzedni tydzień był dla Amin Power Energy ważnym wydarzeniem.

Robert i Simon, Dyrektor Zarządzający wraz z działem handlowym firmy, odwiedzili fabrykę mobilnych sprężarek powietrza Rotair we Włoszech w mieście Caraglio.

Jako Amin Power Energy, znani jesteśmy z wysokiego zaangażowania w dostarczanie niezawodnych i najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie maszyn do budowy linii wysokiego napięcia, linii kablowych, sprężarek powietrza do techniki bezwykopowej oraz maszyn okołobudowlanych, współpracuje z Rotair w Europie Środkowo-Wschodniej. Ta wizyta miała na celu dalsze wzmocnienie naszej współpracy i zapoznanie się z najnowszymi innowacjami w branży kompresorów spalinowych.

Nasze powitanie w siedzibie Rotair było wielką radością dla całego zespołu. Delegacja została powitana przez Roberto Gonella – menadżera sprzedaży oraz Andrea Giacomo Riboni – z działu technicznego.

Wspólnie wybrali się na obszerną wycieczkę po obiekcie, oferując dogłębne spojrzenie na wewnętrzne funkcjonowanie firmy. Jednak centralny punkt wizyty koncentrował się wokół nowych projektów maszyn dedykowanych do wdmuchiwarek światłowodowych oraz piaskarek, demonstrujących zaawansowane doświadczenie kompresorów Rotair w tej dziedzinie.

Ponadto wizyta okazała się doskonałą okazją dla kadry kierowniczej do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami Rotair.

Claudio Ghigo – Menadżer inżynierii w obszarze sprężarek, przedstawił obszerną prezentację na temat nowych sprężarek MDVN 32B i 34E. Pokazało to zaangażowanie Rotair w innowacje i ich zaangażowanie w ciągły rozwój najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu.

Wyrażając swoją wdzięczność, Rotair złożył serdeczne podziękowania firmie delegacji Amin Power Energy za poświęcenie czasu na odwiedzenie ich obiektu. Wizyta nie tylko wzmocniła ich współpracę, ale także była cenną okazją do wymiany pomysłów i spostrzeżeń.
Z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację naszej współpracy i przewidujemy możliwość wzajemnych wizyt, wzmacniając jeszcze silniejsze więzi między Amin Power Energy i Rotair.

Wizyta była również platformą dla Roberta i Simona do podjęcia owocnych dyskusji na temat przyszłych planów handlowych na rynku Europy Środkowej.

Obie firmy uznały znaczenie wzmocnienia partnerstwa, aby sprostać rosnącym wymaganiom i wyzwaniom regionu. Dopasowując swoje cele i strategie, Amin Power Energy i Rotair dążą do dalszego umocnienia swojej pozycji liderów w swoich dziedzinach i przyczynienia się do rozwoju branży.

Wizyta zakończyła się ogromnym sukcesem. Jako Amin Power Energy, opuściliśmy fabrykę kompresorów Rotair ze zwiększoną inspiracją, uzbrojoną w głębsze zrozumienie możliwości Rotair i innowacyjnych rozwiązań, które wprowadzają na rynek. Współpraca między tymi dwoma liderami branży obiecuje świetlaną przyszłość, naznaczoną wyjątkowymi osiągnięciami i przełomowymi rozwiązaniami dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Wizyta w fabryce Rotair we Włoszech niezaprzeczalnie popchnęła nas dalej na tej ścieżce sukcesu, a możliwości, które stoją przed nami, są naprawdę obiecujące.

W stale zmieniającym się krajobrazie budowy linii wysokiego napięcia oraz techniki bez-wykopowej, nasze partnerstwo z Rotair w dziedzinie sprężarek powietrza jest świadectwem siły współpracy i wspólnej wizji. Łącząc swoją wiedzę i zasoby, jesteśmy gotowi zrewolucjonizować branżę i na nowo zdefiniować standardy doskonałości.


Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Dodaj opinię google

Podoba Ci się nasz wpis?

Wystaw nam opinię w Google!

Shopping Cart
Scroll to Top