nowe kompresory spalinowe

Nowe kompresory spalinowe Rotair – Dostawa MDVN 53K Eco5 i 37K

Otrzymaliśmy świetną wiadomość – właśnie dostarczyliśmy kolejne kompresory spalinowe do naszej oferty.
Mówimy o nowych kompresorach Rotair MDVN 53k i MDVN 37k, które są gotowe do spełnienia Twoich potrzeb.

Kompresor spalinowy Rotair 7 bar 5m3 /min

MDVN 53K Eco5 – 7 bar 5000L /min to potężna jednostka, która może pracować w ciągłym trybie pracy przy ciśnieniu 7 barów przy przepływie 5000L powietrza na minutę.
Jest to idealny wybór dla firm, które potrzebują kompresora o dużej wydajności i niezawodności.

Model ten posiada innowacyjny system chłodzenia i suszenia, co gwarantuje maksymalną jakość sprężonego powietrza. Ponadto, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, kompresor spalinowy MDVN 53K Eco 5 jest bardzo cichy i łatwy w obsłudze.

Kompresor spalinowy 7 bar 3600 l/min

MDVN 37K – 7 bar 3600 L/min to równie imponujący model, który również zapewnia niezawodność i wydajność. Kompresor ten jest w stanie pracować w ciągłym trybie przy ciśnieniu 7 barów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw.

MDVN 37K posiada system , który zapewnia wysoką jakość sprężonego powietrza, oraz system sterowania pneumatycznego, który umożliwia automatyczną regulację obrotów silnika w zależności od objętości doprowadzanego powietrza.

Z kompresorami Rotair możesz mieć pewność, że masz w ręku najnowocześniejszą technologię w swojej branży.

Oba kompresory spalinowe – MDVN 53K Eco5 i MDVN 37K – charakteryzują się wyjątkową trwałością i niezawodnością, dzięki czemu są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Są one idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują sprężarek powietrza o dużej wydajności, niezawodności i wysokiej jakości sprężonego powietrza.

Te nowe modele kompresorów to idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących niezawodnego źródła sprężonego powietrza. Dostarczamy je do Ciebie wraz z naszym doświadczonym zespołem, który pomoże Ci w wyborze najlepszego modelu dla Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o nowych modelach kompresorów MDVN 53K Eco5 i MDVN 37K.

Nie wiesz jaką sprężarkę powietrza wybrać? – Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

Jaką sprężarkę powietrza wybrać?

Zachęcamy Ciebie do aktywnego udziału w programie pomiarów, które będziemy publikować na naszym blogu.
Mamy nadzieję, że przyczyni się to do bardziej rzetelnych zapisów i w przyszłości to dokonywania lepszych wyborów przez klientów.

Przejdź do działu z kompresorami śrubowymi

Shopping Cart
Scroll to Top