wieze-oswietleniowe-trime

Dlaczego wieże oświetleniowe Trime

Jakość i dostępność wież oświetleniowych Trime

Trime S.r.l. jest firmą specjalizującą się w oświetleniu wież. Projektowanie i produkcja są całkowicie wykonane we włoskiej fabryce o powierzchni 24000 mkw. Jest to firma produkująca dla przemysłu urządzenia od ponad 20 lat i zatrudniająca ponad 100 pracowników.

Zakład zapewnia produkcję w każdym etapie w tym projektowanie, obróbka metali, lakierowanie proszkowe, montaż mechaniczny i elektryczny oraz testy końcowe. Wszystko to wykonywane jest wewnątrz jednego zakładu.

Maszt oświetleniowy X-ECO – jak działa?

X-ECO LED ma szereg funkcji bezpieczeństwa i środowiskowych, w tym; natychmiastowe jasne światło i wbudowany czujnik automatycznego włączania / wyłączania światła.

Bezpieczeństwo zwiększa system bezpieczeństwa X-ECO AMOSS, który automatycznie obniża maszt, jeśli zestaw oświetlenia zostanie przesunięty, gdy maszt jest nadal wznoszony. Energooszczędne lampy LED mają gwarantowaną żywotność do 2000 godzin.

X-ECO może również zdalnie monitorować działanie każdej maszyny i jej fizyczne położenie, dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia.

Mogą zobaczyć za pomocą laptopa rzeczywistą lokalizację każdej jednostki i nadzorować jej działanie, całkowicie podstawowe kontrole, takie jak niski poziom oleju, niski poziom paliwa i niski poziom naładowania baterii.

Bezpieczeństwo, jakość i oszczędność.

Inżynierowie Illumin8 zgłaszają te informacje z powrotem do operatora w celu naprawy, zanim zestaw przestanie działać. Oszczędza to czas i pomaga utrzymać projekt w ruchu, zmniejszając wszelkie potencjalne przestoje.

Najlepszą rekomendacją może być fakt, że jedna z największych firm na świecie obsługujących imprezy, wybrała współpracę z Trime.
Neil Fenwick, założyciel Illumin8 i dyrektor zarządzający Trime SRL, powiedział: „W tym roku zaopatrujemy imprezy takie jak Puchar Ryder we Francji i Royal Wedding, więc potrzeba bezpiecznego, jasnego i zrównoważonego oświetlenia ma ogromne znaczenie”.

„Przyspieszyliśmy nasz rozwój w ciągu ostatniego roku, w związku z czym zapotrzebowanie na świetny produkt, taki jak X-ECO LED, wzrosło równolegle. Poziomy usług, które otrzymaliśmy od Trime, pomogły nam pchnąć nas do przodu w kierunku jednego z wiodących dostawców oświetlenia w branży ”, dodał Neil.

Oznaka jakości oświetlenia mobilnego marki Trime.

Założona przez Neil’a Fenwick’a w 2015 roku firma Illumin8 posiada jedną z najnowocześniejszych, przyjaznych dla środowiska flot wypożyczalni oświetlenia mobilnego.

Obecnie posiada ponad trzysta zestawów oświetlenia Trime. Ich wynajmowana flota składa się w całości z szeregu wież oświetleniowych Trime, które są uważane za najbardziej zrównoważone światła napędzane silnikiem dostępne na rynku.

Wypożyczalnie sprzętu budowlanego i duże firmy stawiają na urządzenia najwyższej jakości oraz niskiej awaryjności, a m.in. Atut Rental, Boels Rental, Energy Generator , Cramo , Skanska i wiele innych.

W ciągu kilku lat, włoski producent Trime podwoił swoją wielkość, a jakość naszych produktów skłoniła nas do zarządzania strategiczną siecią sprzedaży i serwisu na całym świecie, stale się rozwijającą.

Sprawdź naszą ofertę masztów oświetleniowych

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Dodaj opinię google

Podoba Ci się nasz wpis?

Wystaw nam opinię w Google!

Shopping Cart
Scroll to Top