Dlaczego warto wybrać wciągarki OMAC?

Aby proces układania kabli średniego i wysokiego napięcia, a także linii telefonicznych oraz światłowodowych przebiegał w sposób szybki, sprawny, a co najważniejsze, bezpieczny, konieczne jest zastosowanie jakościowych maszyn i urządzeń wspomagających pracę. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wciągarki marki OMAC. Jest to włoskie przedsiębiorstwo założone w 1954 roku. Od samego początku istnienia zajmuje się ono projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych maszyn oraz osprzętu ułatwiającego pracę przy liniach energetycznych.

Sprzęt najwyższej klasy

Wciągarki OMAC odznaczają się wysoką wydajnością pracy oraz funkcjonalnością. Zamontowany w nich obwód hydrauliczny pozwala na ciągłą zmianę prędkości przesuwu kabla w obu kierunkach z wykorzystaniem jednego urządzenia sterującego. Maszyny zostały wyposażone w panel sterujący. Panel sterujący z przejrzystym kolorowym wyświetlaczem, znacznie ułatwia codzienną obsługę urządzeń. Za jego pomocą można ustawić parametry, takie jak, maksymalna siła ciągnięcia, a otrzymane dane z całego dnia pracy można z łatwością zgrać na dysk zewnętrzny. Wciągarki OMAC zostały wyposażone w hydrauliczny hamulec. Posiadają wysokiej jakości podzespoły, które zostały zabezpieczone przed pojawieniem się korozji. Gwarantowane wieloletnie użytkowanie maszyny bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności serwisowych i naprawczych.

Niezbędne wyposażenie maszyn

Maksymalną precyzję działania zapewniają wciągarce OMAC amortyzowane osie tłumiące wszelkie nierówności terenu, a dodatkowym wyposażeniem urządzeń jest między innymi pilot zdalnego sterowania czy też teleskopowy wysięgnik do układania kabli. Do pracy na trudnym terenie bardzo przydaje się napęd z gumowymi gąsienicami. Wszystko to sprawia, że wciągarki marki OMAC są jednymi z najbardziej wydajnych maszyn dostępnych na rynku. Intuicyjna obsługa, dokładność działania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne powodują, że znajdą one swoje zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie energetycznym.

Nowa Generacja Wciągarek

OMAC ITALY stosując najnowsze technologie oraz bardzej wytrzymałe materiały wprowadza na rynek nową generację maszyn . Jako pierwszą z nich jest WCIĄGARKA KABLOWA F285.P.100 o mocy 100 kN, której została zmniejszona waga, przy jednoczesnym zwiększeniu jej wytrzymałości.

OMAC ITALY Umacnia Się Na Pozycji Lidera Na Francuskim Rynku Energetycznym

Pilotażowy projekt na renowację linii kolejowych dużych prędkości (TGV) i specjalnych hamownikow do szybkiego montażu linii wysokiego napięcia przez helikopter z prędkością do 25 km/h

Pilotażowy projekt firmy OMAC

Prezentacja Omac

Producent Wciągarek kablowych i hamowników hydraulicznych – Firma Omac Italy.

Krótka prezentacja jednego z 4 istniejących zakładów.
Shopping Cart
Scroll to Top