LINIE PRZESYŁOWE WYSOKIEGO NAPIĘCIA

OMAC posiada szeroką gamę maszyn i urządzeń zaprojektowanych do wywieszania napowietrznych linii przesyłowych. Wciągarki, hamowniki i wciągarko-hamowniki przeznaczone do wciągania linii energetycznych różnej wielkości od jednego do sześciu przewodów na fazę o sile od 10 kN do 360 kN.

AMIN POWER ENERGY

Dostarczamy oraz serwisujemy wciągarki i hamowniki hydrauliczne, akcesoria oraz różnego rodzaju przewody linii napowietrznej i kablowej.

Aktualności

TRAKCJE KOLEJOWE

Systemy i urządzenia do linii trakcyjnej.

Systemy te zostały zaprojektowane specjalnie do wciągania i napinania przewodów jezdnych i zawieszenia przewodów kolejowej linii przesyłowej.

W zależności od liczby przewodów, urządzenie może być wyposażone w 2, 3 lub 4 niezależne obwody hydrauliczne.

Czytaj więcej

ZIEMNE LINIE KABLOWE

OMAC produkuje maszyny do układania kabli ziemnych oraz związane z nimi urządzenia. Zakres maszyn produkowanych przez OMAC obejmuje wszystkie rodzaje wciągarek hydraulicznych, przeznaczonych specjalnie do układania kabli niskiego / średniego / wysokiego napięcia, światłowodów i wymiany rur kanalizacyjnych i gazowych. Siła ciągnięcia od 8 kN do 600 kN.
Dodatkowo w ofercie można znaleźć akcesoria oraz urządzenia, takie jak pończochy kablowe, kompresory powietrza, sprężarki powietrza, praski do przewodów, stojaki do bębnów czy wdmuchiwarki do światłowodów.

OMAC STRINGING EQUIPMENT DIVISION NEWS

Czytaj więcej