rzetelna-firma

Szukamy Nowych Dystrybutorów

Jako Firma Amin Power Energy szukamy dystrybutorów przyczep kablowych oraz wdmuchiwarek światłowodowych na terenie Europy.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości rozwiązań dla branży telekomunikacyjnej oraz energetycznej. Nasze produkty cechują się niezawodnością, trwałością oraz łatwością użytkowania.

Szukamy dystrybutorów

Poszukujemy partnerów, którzy chcieliby rozwinąć współpracę z nami, a także zaoferować nasze produkty w swoim kraju czy też krajach EU.

Oferujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość naszych produktów oraz wsparcie techniczne. Dystrybutorzy zyskają również dostęp do szerokiej gamy produktów Amin Power Energy, w tym do najnowszych technologii w dziedzinie przyczep kablowych oraz wdmuchiwarek światłowodowych.

Dystrybucja renomowanej firmy działającej na terenie Polski od ponad 30-tu lat

Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach, charakterystycznych dla regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Wysoka jakość oraz niezawodność naszych produktów gwarantują bezproblemową i długotrwałą eksploatację, co jest szczególnie ważne w przypadku tak wymagającej branży jak ta, którą się zajmujemy.

Szukamy dystrybutorów, którzy są zainteresowani wprowadzeniem naszych produktów na swoje lokalne rynki.

Chcielibyśmy podkreślić, że w naszej strategii biznesowej skupiamy się na Europie Środkowej i Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że ta część kontynentu oferuje wiele możliwości rozwoju dla branży telekomunikacyjnej oraz energetycznej, a my chcemy w pełni z nich skorzystać.

Czego oczekujemy?

Aby zostać dystrybutorem naszych produktów, trzeba spełnić kilka wymagań i warunków. Przede wszystkim, oczekujemy od naszych dystrybutorów zaangażowania i zaangażowania w promocję oraz sprzedaż naszych produktów. Zależy nam na długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i korzyściach.

Poza tym, wymagamy, aby potencjalny dystrybutor miał doświadczenie w branży energetycznej i telekomunikacyjnej oraz dobrą znajomość rynków, na których działa. Ważna jest również znajomość specyfiki produktów, które oferujemy oraz ich zastosowań.

Wymagamy również od dystrybutorów, aby dysponowali odpowiednimi zasobami finansowymi i logistycznymi, co pozwoli na efektywne wdrażanie i dostarczanie naszych produktów do klientów.

Nie tylko wymagamy – możemy również wiele zaoferować.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy jako dystrybutorzy naszych przyczep kablowych oraz wdmuchiwarek światłowodowych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Jesteśmy gotowi do współpracy i do wspólnego rozwoju.

Kontakt

Wypełnij formularz i zadaj nam dowolne pytanie.

Dane kontaktowe

tel+48 76 742 83 20
fax+48 76 743 70 90
mobile: +48 691 442 270
emailbiuro@powerenergy.com.pl

Firma Przyjazna Internautom Firmy Net
Shopping Cart
Scroll to Top