hamownik hydrauliczny, wciągarko hamownik

Okazja! wciągarko-hamownik 50kN

Szanowni Państwo,
Mamy okazję zaproponować Państwu najwyższej klasy sprzęt doceniony na rynku światowym, Wciągarko-Hamownik hydrauliczny do hamowania przewodów linii napowietrznej.

Wciągarko-hamownik jest wykonany z myślą o montażu każdego rodzaju przewodu na słupach średniego i wysokiego napięcia.

Jest wyposażony automatyczne sterownie siłą ciągu, niezwykle cichy i ekonomiczny silnik marki Kohler produkcji amerykańskiej.
jest idealna do montażu każdego rodzaju przewodu na słupach średniego i wysokiego napięcia.

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej wciągarki, praca przy słupach energetycznych jest bardziej wydajna i bezpieczna, co pozwala na szybsze i efektywniejsze wykonanie zadań związanych z instalacją, naprawą lub usuwaniem przewodów

Standardowo jest wyposażony w dotykowy panel sterowania z rejestratorem pracy oraz GPS i Wi-Fi.
Wszystkie parametry wykonywanej pracy można odczytać na swoim smartfonie który pozwala na zapisywanie danych o pracy urządzenia, takich jak czas pracy, prędkość ciągnięcia, siła ciągnięcia i wiele innych.

Te dane można później odczytać na smartfonie lub komputerze i wykorzystać do analizy efektywności pracy wciągarki oraz do planowania dalszych działań.

Stabilna konstrukcja wykonana przez włoskiego producenta OMAC Italy. Hydraulika Brevini i elektronika najlepszych światowych marek , to gwarancja trwałości i niezawodności w każdych warunkach pracy.

Dzięki temu narzędziu można kontrolować ciąg i prędkość ciągnięcia przewodów, co jest niezbędne podczas pracy z ciężkimi materiałami. Wciągarka ta jest również bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, co zapewnia jej długi okres użytkowania.

Na Państwa życzenie wyposażymy maszynę w dodatkowy osprzęt i pomalujemy w kolory firmowe.

Aby zapoznać się z naszą niezwykłą ofertą zapraszam na stronę promocji w naszym sklepie internetowym Power Energy oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego, który znajdziecie w stopce strony lub w zakładce Kontakt.

Promocja ograniczona czasowo do 30.04.2019

Sprawdź nasze ceny przy najwyższej jakości,
bo jakość jest już naszym zwyczajem.

Sprawdź naszą ofertę wciągarek i hamowników

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują powerenergy.com.pl; Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.

Dodaj opinię google

Podoba Ci się nasz wpis?

Wystaw nam opinię w Google!

Shopping Cart
Scroll to Top