Dziękujemy za odwiedzenie nas na Targach Energetab 2016 w Bielsko-Białej

Szanowni państwo,

Firma Omac Italy wspólnie z Amin Power Energy pragnie podziękować za przybycie na nasze stanowisko w czasie Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB w dniach 13-15/09/2016 r. w Bielsku.

Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszymi produktami oraz zaufanie jakim obdarzyli Państwo naszą firmę.

Czym są targi ENERGETAB?

Energetab to międzynarodowe targi sprzętu, technologii i usług dla branży energetycznej. Targi odbywają się co roku we wrześniu na terenie Targów Kielce w Polsce i gromadzą producentów, dystrybutorów i dostawców sprzętu, systemów, urządzeń i rozwiązań dla sektora energetycznego.

W trakcie targów prezentowane są najnowsze technologie związane z produkcją, przesyłem i dystrybucją energii elektrycznej oraz ciepła.

Energetab jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, a także ważnym miejscem spotkań dla przedstawicieli sektora energetycznego, którzy mogą tu wymienić doświadczenia i nawiązać kontakty biznesowe.

Dziękujemy za możliwość spotkania was!

ENERGETAB jak zawsze okazał się dobrym miejscem budowania kontaktów i relacji z klientami, współpracownikami oraz firmami z branży.

Nie brakowało długich rozmów oraz konsultacji na naszym stanowisku gdzie chętnie prezentowaliśmy nasze nowe osiągnięcia technologiczne i produkty z naszej oferty.

W tym roku zostaliśmy uhonorowani przez ENERGETAB prestiżowym wyróżnieniem za system DEG II GPS, który już powszechnie stosujemy w naszych maszynach.

Zobacz oficjalną stronę targów Energetab

Shopping Cart
Scroll to Top