SYTUACJA GLOBALNA WPŁYWA NADAL NA WZROST CEN SUROWCÓW, KOMPONENTÓW I TRANSPORTU

Drodzy Klienci,

Dziękujemy za ciągłe zainteresowanie naszymi urządzeniami i maszynami . Współpraca z Wami jest dla nas najcenniejszym atutem.

Napięcia, które dotknęły światowe rynki surowców i transportu morskiego, miały być przemijające i znaleźć pozytywne rozwiązanie wraz z nadchodzącą jesienią. To samo w przypadku pandemii COVID, która powinna być powstrzymana przez kampanie szczepień.

Wydaje się jednak, że COVID ciągle jeszcze nam zagraża, chociaż sytuacja się poprawiła. Natomiast fala ożywienia gospodarczego, która dotyka większość regionów świata, wywołuje nieoczekiwane skutki.

Chcemy podzielić się kilkoma informacjami z rynków światowych, które pokazują trendy w niektórych materiałach i usługach, które są częścią naszej działalności produkcyjnej:

Jesteśmy pewni, że każdy z Was doświadcza skutków tych wzrostów zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym.

Na początku tego roku podatkowego 2021-22 dokonaliśmy korekty naszych cen, aby oprzeć się pierwszej fali podwyżek, starając się ją częściowo pokryć i mając nadzieję, że sytuacja szybko ustąpi.

Teraz, w obliczu utrzymujących się napięć cenowych i cen naszych Dostawców, którzy w niektórych przypadkach narzucają tygodniowe i miesięczne podwyżki cen materiałów i komponentów, jesteśmy zmuszeni dokonać podwyżki cen naszych towarów.

Od 1 października 2021 r. ceny naszych kompresorów, wciągarek , masztów oświetleniowych , przyczep kablowych wzrosną o 5%. Jak widać, nie stosujemy natychmiastowych podwyżek i staramy uwidocznić wszystkie powody, które mają wpływ na wzrost cen.

Analizujemy również ceny części zamiennych, aby częściowo dostosować je do dotychczasowych podwyżek.

Podwyżki nie zostały zastosowane na początku roku, aby pozostawić Państwu możliwość zakupu po starych, niższych cenach oraz aby zrekompensować niektóre z ewentualnych wyzwań, z którymi niewątpliwie musielibyście się zmierzyć z powodu pierwszych podwyżek cen w naszej gamie produktów.

Pozytywnym punktem będzie to, że lista części zostanie zaktualizowana do najnowszych modeli i wariantów, aby zapewnić kompletność dostępności i sprawną obsługę wszystkich naszych maszyn działających na całym świecie.

Celem głównym tych cen wzrostu jest to byśmy mogli nadal dostarczać Państwu najlepsze produkty i usługi dostępne na rynku.

Nie wahaj się skontaktować się ze naszym przedstawicielem handlowym. Jak zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Wszystkie zamówienia złożone do końca obecnego miesiąca będą realizowane terminowo i w cenach obowiązujących do końca września 2021.

Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego w tych trudnych czasach.

ZMIANA CEN DOTYCZY :

kompresory mobilne – ROTAIR

wciągarki kablowe – Omac

hamowniki hydrauliczne – Omac

maszty oświetleniowe – Trime

przyczepy kablowe – Amin Power Energy

akcesoria i urządzenia do linii kablowej i napowietrznej.

Dziękujemy za zrozumienie,

Twój zespół Amin Power Energy