Systemy asekuracji

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się między innymi dostarczaniem akcesoriów systemu asekuracji. Oferowane produkty są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane nawet przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia czy zniszczenia. System asekuracji zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzania różnego rodzaju prac w obrębie linii średniego i wysokiego napięcia.


Szeroka oferta firmy

W ramach oferty przedsiębiorstwa dostarczamy między innymi drabiny. Są one stworzone z jakościowych materiałów, a szczeble zostały dodatkowo zaopatrzone w system antypoślizgowy. Bardzo mocno podnosi to komfort oraz bezpieczeństwo wchodzenia i schodzenia nawet z bardzo dużych wysokości. Oferowane drabiny odznaczają się stabilną konstrukcją oraz wytrzymałością na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu.

Oprócz tego oferujemy także specjalne podesty. Są one tworzone na indywidualne zamówienie każdego z odbiorców w taki sposób, aby mogły zostać dopasowane do warunków panujących na danej konstrukcji linii wysokiego napięcia. Dostarczane podesty zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort prac przeprowadzanych na znacznych wysokościach. Dzięki temu wszelkie podejmowane czynności instalacyjne i naprawcze mogą być realizowane w znacznie krótszym czasie oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas przebywania na dużej wysokości.


Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności konstrukcji. O niezawodności działania systemów asekuracji przekonało się już wiele osób. Jak bowiem pokazują statystyki, w przypadku właściwej eksploatacji systemów asekuracji nie odnotowano jeszcze żadnych poważnych wypadków.