SZKOLENIA

Dysponujemy własnym centrum szkoleniowym, w którym szkolimy operatorów maszyn z zakresu podstawowej obsługi serwisowej i zasad bezpiecznej pracy. Tworzymy sprzyjające warunki do efektywnego zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności. Prowadzimy również szkolenia plenerowe bezpośrednio na placu budowy. Nasze szkolenia są ściśle dopasowane do potrzeb Klienta, uwzględniamy równocześnie doświadczenie uczestników kursu, ich umiejętności oraz charakter ich działań zawodowych. W procesie tworzenia szkoleń biorą udział specjaliści i praktycy danych dziedzin, które są istotne dla danego projektu. Dotyczy to szkoleń dotyczących obsługi maszyn, jak również specjalistycznych szkoleń w zakresie montażu wysoko zaawansowanych technicznie przewodów kompozytowych. Uczestnicy po odbyciu szkoleń uzyskują stosowne zaświadczenia i certyfikaty.

Wynajem maszyn

Prowadzimy usługę wypożyczenia maszyn które znajdują się w naszej ofercie sprzedaży. Istnieje możliwość wykupu wypożyczonej maszyny z rozliczeniem kosztu najmu w cenie maszyny. Cena najmu maszyn uzależniona jest od rodzaju wypożyczonego sprzętu. Za okres użytkowania sprzętu pobierana jest kaucja stosownie do wartości maszyny, która podlega rozliczeniu po zwrocie pełnosprawnej technicznie maszyny. Przy każdej umowie warunki najmu ustalane są indywidualnie.

Naprawy i Gwarancja

Naprawy Serwisowe – Maszyny do układania kabli i wieszania przewodów

Oferujemy szeroki wachlarz Usług serwisowych. Wykonujemy przeglądy maszyn , naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz dostarczamy części zamienne do wszystkich maszyn i akcesoriów produkowanych przez Omac.

PRZEGLĄDY TECHNICZNE

  • Ocena stanu technicznego maszyny.
  • Przeprowadzenie pomiarów.
  • Kalibracja instrumentów pomiarowych maszyny.
  • Przeprowadzenie doraźnej konserwacji części i podzespołów.
  • Ustalenie działań zmierzających do likwidacji stwierdzonych niesprawności.
  • Określenie zapotrzebowania na materiały i części zamienne dla planowanych napraw.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

  • Szybkie, profesjonalne usunięcie awarii maszyn, serwis prowadzony 24 godziny na dobę.
  • Utrzymanie parku maszyn i urządzeń w optymalnym stanie technicznym.
  • Ograniczenie do minimum przerw spowodowanych awariami maszyn i urządzeń.
  • Optymalizacja parametrów maszyn w celu dopasowania maszyny do określonych zadań.

Warunki gwarancji – Omac PL

Sprzedaż i finansowanie
Standardowym sposobem płatności jest 20 % przedpłaty przy zamówieniu oraz 80 % przed wysyłką towaru, natomiast dla Państwa wygody posiadamy wiele rozwiązań zapłaty za towar.

Związane jest to jedynie z Państwa współpracą z naszą firmą. Dla stałych klientów proponujemy oczywiście rozliczenie zupełnie przelewowe. Istnieją również możliwości finansowania dostaw na zasadach factoringu oraz uproszczonego leasingu .

Do Państwa decyzji pozostawiamy walutę zapłaty , którą może być PLN, EUR i USD . Faktury wystawiane są zarówno z oddziału w Polsce jak i Centrali we Włoszech , co pozwoli na odroczenie zapłaty VAT ze względu na rozliczenia wewnątrzwspólnotowe.

Ogólne warunki sprzedaży Omac

Części zamienne
Jako Wyłączny przedstawiciel producenta maszyn Omac-Italy, prowadzimy dystrybucję części zamiennych. Części dostarczamy zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Wszystkie elementy składowe dostarczanych przez nas maszyn są skatalogowane, dzięki czemu potrafimy w bardzo krótkim czasie dobrać odpowiednią część do danego typu maszyny. Posiadany przez nas odpowiedni stan magazynowy pozwala nam zagwarantować maksymalnie szybki czas reakcji na zgłoszone awarie i dostawę potrzebnych części zamiennych. Dostarczane przez nas części są autoryzowane przez producenta maszyn Omac-Italy, dlatego charakteryzują się najwyższą jakością. Podzespoły montowane w naszych maszynach pochodzą od najlepszych producentów typu Stały kontakt z działem technicznym w fabryce Omac-Italy, pozwala nam na indywidualne doradztwo techniczne w ślad za tym  dobór części pod każde z nietypowych zapytań użytkowników naszych maszyn. Do wszystkich dostaw załączana jest aktualna dokumentacja techniczna.

Do zakupionych u nas maszyn zapewniamy  ciągłość dostaw części zamiennych przez 10 lat od daty produkcji .

Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych