wieża oświetleniowa, lighting tower

Trime S.r.l. jest firmą specjalizującą się w oświetleniu wież. Projektowanie i produkcja są całkowicie wykonane we włoskiej fabryce o powierzchni 24000 mkw. Jest to firma produkująca dla przemysłu urządzenia od ponad 20 lat i zatrudniająca ponad 100 pracowników. Zakład zapewnia produkcję w każdym etapie w tym projektowanie, obróbka metali, lakierowanie proszkowe, montaż mechaniczny i elektryczny oraz testy końcowe. Wszystko to wykonywane jest wewnątrz jednego zakładu.

Jak działają wieże oświetleniowe LED X-ECO

X-ECO LED ma szereg funkcji bezpieczeństwa i środowiskowych, w tym; natychmiastowe jasne światło i wbudowany czujnik automatycznego włączania / wyłączania światła. Bezpieczeństwo zwiększa system bezpieczeństwa X-ECO AMOSS, który automatycznie obniża maszt, jeśli zestaw oświetlenia zostanie przesunięty, gdy maszt jest nadal wznoszony. Energooszczędne lampy LED mają gwarantowaną żywotność do 2000 godzin. Illumin8 może również zdalnie monitorować działanie każdej maszyny i jej fizyczne położenie, dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia. Mogą zobaczyć za pomocą laptopa rzeczywistą lokalizację każdej jednostki i nadzorować jej działanie, całkowicie podstawowe kontrole, takie jak niski poziom oleju, niski poziom paliwa i niski poziom naładowania baterii. Inżynierowie Illumin8 zgłaszają te informacje z powrotem do operatora w celu naprawy, zanim zestaw przestanie działać. Oszczędza to czas i pomaga utrzymać projekt w ruchu, zmniejszając wszelkie potencjalne przestoje.

Najlepszą rekomendacją może być fakt, że jedna z największych firm na świecie obsługujących imprezy, wybrała współpracę z Trime.
Neil Fenwick, założyciel i dyrektor zarządzający Illumin8, powiedział: „W tym roku zaopatrujemy niektóre imprezy typu blue chip, takie jak Puchar Ryder we Francji i Royal Wedding, więc potrzeba bezpiecznego, jasnego i zrównoważonego oświetlenia miała ogromne znaczenie”.
„Przyspieszyliśmy nasz rozwój w ciągu ostatniego roku, w związku z czym zapotrzebowanie na świetny produkt, taki jak X-ECO LED, wzrosło równolegle. Poziomy usług, które otrzymaliśmy od Trime, pomogły nam pchnąć nas do przodu w kierunku jednego z wiodących dostawców oświetlenia w branży ”, dodał Neil.
Illumin8 posiada teraz ponad trzysta zestawów oświetlenia Trime. Ich wynajmowana flota składa się w całości z szeregu wież oświetleniowych Trime, które są uważane za najbardziej zrównoważone światła napędzane silnikiem dostępne na rynku.

Wypożyczalnie sprzętu budowlanego i duże firmy stawiają na urządzenia najwyższej jakości oraz niskiej awaryjności, a m.in. Atut Rental, Boels Rental, Energy Generator , Cramo , Skanska i wiele innych .