schraubenkompressor, sprężarka przewoźna, portable compressor

Rosnące oczekiwania klientów, co do jakości wytwarzanych produktów zmuszają przedsiębiorców do nieustannego podnoszenia klasy swoich wyrobów. Nie inaczej jest w przypadku marki Rotair, która już od ponad 40 lat dostarcza kompresory, sprężarki oraz młoty wyburzeniowe. Firma od samego początku istnienia korzysta z najnowocześniejszej dostępnej technologii, co uczyniło ją jednym z liderów wśród przedsiębiorstw oferujących tego typu urządzenia.


Kilka słów o marce Rotair


Firma Rotair już od pół wieku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją szerokiej gamy urządzeń wykorzystywanych w budownictwie oraz rolnictwie. Poza kompresorami i sprężarkami oferuje między innymi przecinarki, a także wielofunkcyjne wywrotki. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na jakość i ekologię, dlatego wytwarzane maszyny są przyjazne dla środowiska, a ich procesy spełniają wszelkie normy obowiązujące w Europie. Włoska firma jest znana przede wszystkim z licznych patentów w swojej branży.


Kompresory Rotair – charakterystyka


Bardzo duże doświadczenie firmy w dostarczaniu nowoczesnych maszyn pozwala na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane kompresory odznaczają się przede wszystkim solidnym wykonaniem, a także cichą i bardzo wydajną pracą. Zastosowana w nich śruba wolnoobrotowa charakteryzuje się bezawaryjnością, a pierwszy przegląd urządzenia należy wykonać po 10.000 godzin pracy, co przyczynia się do bardzo niskich kosztów eksploatacyjnych. Zastosowane w maszynach podzespoły są bardzo wytrzymałe i zapewniają stabilne działanie urządzenia przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych oraz naprawczych.


Produkty marki Rotair odznaczają się bardzo prostą obsługą, a także kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu nie sprawiają problemów przy ich transporcie. Układ sterowania pneumatycznego, w jaki wyposażono maszyny, zapewnia automatyczną regulację obrotów silnika w zależności od objętości doprowadzanego powietrza. Wszystko to sprawia, że kompresory włoskiego producenta są obecnie jednymi z najnowocześniejszych oraz najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Pełna automatyka i niezawodność oraz prostota w obsłudze sprawia, że kompresory produkcji Rotair są idealne do użytkowania w wypożyczalniach, a także dużych firmach stawiających na bezawaryjną pracę. Niezawodność, koszty eksploatacji i jakość stawia Rotair na pierwszym miejscu w rankingu kompresorów.